Müşteriler her şeyin üstünde!
Kalite bizim önceliğimizdir!
İhtiyaçlarınız bizim sorumluluğumuzdur!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

iyi kalite Paslanmaz Çelik Pişirme Ekipmanları satış için
iyi kalite Paslanmaz Çelik Pişirme Ekipmanları satış için
Uzun yıllar boyunca Boyne ile işbirliği yaptım, onlar benim için en iyi hizmeti veriyorlar ve çok sorumlular.

—— Mr.Mohammed

Boyne mutfak projesi için profesyonel. 2 restoran mutfağı için onlarla ilgilendim.

—— Mr.Khadka

Ben Hindistan'lı bir satıcıyım, Boyne ile işbirliği yapmadan önce birçok fabrika tedarikçisini değiştirdim.Boyne bu endüstri için çok profesyonel.

—— Mr.Kirankumar

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4
Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd. Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Markalar : Boyne
No. Çalışanları : 120~200
Yıllık satış : 1000000-16000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
Boyne Mutfak Equipment Co, Ltd, profesyonel teknik ekip ve gelişmiş üretim ekipmanları bir grup ile, mutfak ekipmanları geliştirme ve tasarım konusunda uzmanlaşmış, 2010 yılında kurulmuştur.

Boyne size çok tanıdık gelmeyebilir, çünkü ürünlerimizin çoğu her türlü otel, restoran ve hatta aile mutfağında gizlidir. Büfe'deki zarif sofra takımını, restoranda meyve suyu makinesini ya da evde ayrıldığınızda Boyne ürünü tarafından servis edilebilir. Aslında, Boyne senin yanındaydı.

Satış ekibimiz, iyi bir ürün bilgisine ve müşteri ihtiyacımızın iyi bir duyarlılığına sahip, iyi eğitimlidir. Müşterimiz; dükkan sahibi, restoran, otel ve tatil köyü, perakendeci, yemek servisi ekipmanları üreticisi, tedarik şirketi, vb.

Tüm mutfak ekipmanlarını tedarik etmek için profesyonel bir ekibimiz ve 3D ve CAD çekmeceleri için profesyonel bir tasarımcımız var. Ayrıca, satış sonrası kurulum hizmeti de sağlayabiliriz. Mutfak ekipmanlarında 9 yıllık tecrübemiz var, bu yüzden müşterilerimize en uygun maliyetli ürünleri sağlayabiliriz.

Faktörümüz, modern bir üretim alanı, sofistike üretim ekipmanları ve gelişmiş yönetim kadrosu ile 10000 metrekareden fazla bir alanı kaplamaktadır. Brülör, fırın, ızgara, ızgaradan küçük mutfak eşyalarına kadar büyük ekipmanlardan, toplam 8 seri ve 200 spesifikasyonda üretim yapmaktayız. .

Büyük ölçekli üretim ve teknoloji yükseltmeleri, rekabetçi fiyatları korumamıza yardımcı olmaktadır. Ürünlerimizin tümü uluslararası kalite standartlarına uygundur ve tüm dünyada farklı pazarlarda büyük beğeni topladı.

İletişim bilgileri
Guangzhou Boyne Kitchen Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Luo

Tel: 13434641032

Faks: 86-20-31103345

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)